Ev İlaçlama

Ev İlaçlama

Firmamız kurumsal firmalar, fabrikalar, bahçeler gibi alanlarda hizmet vermekle birlikte ev ilaçlama alanında da hizmet vermektedir. Ev ilaçlama alanında insan sağlığı ön plandadır. Bu sebeple yapılan ilaçlamanın türüne göre belli bir süre oda yada odaların kullanılmaması gerekebilir. İlaçlama yaparak zararlılarla mücadele etmek kadar bu konuda müşterilerimizi bilgilendirerek uzun vadede sağlık sorunları yaşamamalarını sağlamakta bizim görevimizdir.

Ev İlaçlama
Konya Ev İlaçlama

Kullanılan ilaçlar insan sağlığına zarar vermemeli ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı olmalıdır. Kullanılabilecek ruhsatsız bir takım ilaç ve yöntemler yada işinin ehli olmayan kişi yada firmalar tarafından yapılan uygulamalar söz konusu olabilmektedir. Bu durum anı kurtarsa bile uzun vadede daha sıkıntılı durumlar ortaya koyabilmektedir.

Firmamız belirli periyotlarla Sağlık Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Kullanmakta oldığumuz biosidal ürünler de Sağlık Bakanlığı’ndan onaylıdır.

Konya Böcek İlaçlama

Firmamızın faaliyet gösterdiği ana alanlardan bir tanesi Konya Bölgesidir. Konya böcek ilaçlama konusundaki detaylı bilgi için tıklayınız.

Haşere İlaçlama Fiyatları

Haşere ilaçlama fiyatları ilaçlanacak haşerenin türü, çokluğu, yuva sayısı gibi kriterlere göre değişmektedir. Bunun yanında alanın genişliği de önemli bir etkendir.

Ev İlaçlama Fiyat

Bu konuda da haşere ilaçlama fiyatlarındaki kriterler geçerlidir. Bunun yanında bazı mücadelelerde bodrum, merdiven boşluğu, kanalizasyon çıkışları gibi ortak alanlarda da bir takım çalışmalar yapmak gerekebilir. Aksi takdirde yapılan çalışmalar kalıcı olamamaktadır. Bu sebeple aynı işi defalarca küçük rakamlarla yaptırmak yerine tek seferde tüm çalışmaları yapmak hem kalıcı hem daha da ekonomik olacaktır.

Konya merkezindeki Selçuklu, Meram, Karatay ilçeleri ile birlikte ilimizin tüm ilçelerine ev ilaçlama alanında hizmet vermekteyiz. Bunun yanında çevre bölgelerde de bu alanda hizmet sağlayabiliriz.

Kokusuz ve Zararsız İlaçlama Uygulamaları

Kullanmakta olduğumuz kokusuz ve zararsız haşere ilaçlarıyla (biosidal ürünler) günlük yaşantınızı aksatmadan ilaçlama yapabilmekteyiz. Bu hem sağlığınız hem de günlük rutininizi bozmamanız açısından oldukça önemlidir.

Evde Haşere Mücadelesindeki Diğer Önlemler

Haşere mücadelesinde etkili sonuç için ilaçlama kadar ilgili alanların temizliği, yalıtım ve tecrit çalışmaları da yapılmalıdır. Açıkta gıda bırakılmaması, yarık ve çatlakların onarılması gibi konular oldukça önemlidir. Bunlara dikkat edilmediği takdirde ilaçlama o an için çözüm sunsa da problem tekrar edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

2020 Aypest© Tüm Hakları Saklıdır.
Call Now ButtonŞİMDİ ARA
× WhatApp den Yazın